Godło Jakości 2014

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została nagrodzona za swoją ciężką pracę i to nie raz w ostatnim czasie.

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2014 pozytywnie oceniła przesłane do konkursu zgłoszenia i jednogłośną decyzją przyznała firmie mdh tytuł laureata w kategorii QI Product - za najwyższej jakości produkty: But pneumatyczny z kontrolą ciśnienia Scamper marki Qmed oraz dla Qmed SmartOrthic System.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000, wysoko oceniła nasze produkty i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach naszej działalności, zwłaszcza w zakresie oferowanych przez nas produktów, będących przedmiotem konkursowego zgłoszenia.

Program Najwyższa Jakość Quality International już po raz ósmy organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QI 2014 to program o ugruntowanej pozycji, ceniony za swój obiektywizm i fachowość. Wśród laureatów odnajdujemy firmy małe, średnie i duże, jednostki budżetowe oraz samorządowe, które łączy ze sobą wspólna idea – dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. To już kolejne godło Quality International dla naszej firmy.

Z przyjemnością informujemy również, że SYSTEM MONITOROWANIA QMED SMARTORTHIC SYSTEM - zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2014 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Znaleźliśmy się w gronie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów najwyższej jakości z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej, sfery usług, nowych technologii, grafiki użytkowej i opakowań oraz nowych materiałów.

Od samego początku, stałym elementem konkursu jest monitoring polskiego rynku. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przez trzy miesiące wyszukują i oceniają pod kątem jakości wzorniczej dostępne na rynku produkty i usługi. 

 

QMED SPORT QMED SPORT
W tym dziale udowadniamy, że jesteśmy marką wspierającą sport. Przybliżamy sylwetki sportowców, trenerów, kluby oraz wydarzenia sportowe w których...
More detail
QMED PORADNIK QMED PORADNIK
Ciekawostki, filmy, absorbujące artykuły o zdrowym stylu życia, profilaktyce czy radzenia sobie z dolegliwościami. Informacje pomocne zarówno pacjentowi,...
More detail
QMED INFO QMED INFO
Informacje o marce Qmed którymi chcemy się pochwalić. Przekonujemy się dlaczego warto z nami współpracować. O marce Qmed Nagrody Referencje...
More detail